EN PL
+ 48 517 086 187

Poznaj nas


Monika Kupis- Łapko 
Właścicielka salonu

Wykształcenie
Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy. Doświadczenie i umiejętności zdobywała, pracując w renomowanych gabinetach kosmetycznych w Polsce i zagranicą.

Specjalizacja
Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, masażu relaksacyjnym i zabiegach antycellulitowych, pedicure, manicure .

O sobie
Praca jest moją pasją, dlatego największą satysfakcję sprawia mi uśmiech zadowolonej klientki i pozytywne komentarze goszczących u nas pań. Regularnie odwiedzam targi oraz uczestniczę w sympozjach kosmetycznych, by móc oferować w salonie najbardziej efektywne i nowoczesne zabiegi. Być zawsze na czasie to obowiązek w moim zawodzie.
 
 


Kamila Wójciuk 

 
Wykształcenie
Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Specjalizacja
Jej ulubione zabiegi to złuszczanie kwasami, oksybrazja, dermapen oraz mezoterapia igłowa. 

O sobie
Uważam, że zadbana skóra, dłonie czy stopy są wizytówką każdej z nas. Jak wydobyć piękno drzemiące w kobiecie? Nieodzowna okazuje się odpowiednia pielęgnacja, najlepiej profesjonalna. Wizyta w salonie kosmetycznym to czas zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Dlatego staram się dbać o to, aby wszystkie klientki czuły się u nas wyjątkowo. 
 

  Anna Łapko


Wykształcenie
Technik usług kosmetycznych, absolwentka Policealnej Szkoły Cosinus w Gdańsku

Specjalizacja
Zajmuje się specjalistyczną pielęgnacją cery tworząc indywidualne terapie dla skór trądzikowych, naczynkowych czy dojrzałych. Wykonuje mezoterapię mikroigłową, terapie kwasami medycznymi oraz zabieg zamykania naczynek. Oczyszczanie manualne, body wrap, żelazko anyucellulitowe to zabiegi, które również oferuje.
O sobie
Z uwagą śledzę trendy i nowinki na rynku kosmetyczny. Podnoszę swoje umiejętności u najlepszych specjalistów tak by oferować usługi najwyższej jakości. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do klienta, wysłuchanie jego potrzeb i sprostanie jego oczekiwaniom.

Paulina Pieńkowska

Wykształcenie

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie w Olsztynie, zdobyła również tytuł technika usług kosmetycznych. Dodatkowe umiejętności uzyskała na kursach stylizacji paznokci oraz przedłużania rzęs.

Specjalizacja
Stylizacja paznokcji i artystyczne zdobienia to to co najbardziej lubi w swojej pracy. Wykonuje również aplikacje rzęs metodą 1:1, metody objetosciowe oraz lifting rzęs i stylizację brwi.

O sobie
Praca jest moją pasją. Z przyjemnością zdobywam nowe doswiadczenia by oferować usługi zgodnie z najnowszymi trendami. 

Natalia Kohana
 
 Wykształcenie
Z wykształcenia psycholog z zamiłowania stylistka paznokci i podolog. Kreatywna i utalentowana plastycznie rozwija swoje umiejętności na szkoleniach i       warsztatach. 

 Specjalizacja
 Stylizacja paznokci metodą żelowa oraz poliżelową. Wykonuje również manicure hybrydowy, pedicure kwasowy mavex zabiegi podologiczne

 O sobie
Śledzę z uwagą nowinki w branży beauty.  Szczególnie interesują mnie awangardowe kształty paznokci oraz nowości w zdobieniu. Dbam oto aby moja praca spełniała najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa klienta.    
Elwira Wysocka
     
Wykształcenie
Absolwentka Wyższej  Szkoły Zdrowia w Gdańsku, kierunku kosmetologia. Ukończyła takie kursy jak : manicure i pedicure hybrydowy, lifting i laminacja rzęs. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Polsce i zagranica.

Specjalizacja
Interesuje się szczególnie pielęgnacją cery trądzikowej nastolatków jak i osób dojrzałych. Jest specjalistka od zabiegów aparaturowych tj. oczyszczanie wodorowe, mezoterapia bezigłowa, fototerapia. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu oferuje terapie celowane do problemu skóry swoich klientów.
O sobie
Rozpoczynam spotkanie z moimi klientami od rozmowy i szczegółowego wywiadu aby wybrać dla nich najlepsza terapie w gabinecie oraz pielęgnacje domową. Zadowolenie klientów i poprawa wyglądu ich cery daje mi ogromną satysfakcję.
 
 

OFERTA

Pielęgnacja twarzy Kosmetologia estetyczna Dermapen - mikronakłucia Modelowanie sylwetki - zabiegi antycelulitowe Pielęgnacja dłoni - manicure Pielęgnacją stóp - pedicure Depilacja Stylizacja brwi lifting rzęs Laminowanie rzęs i lash botox Henna pudrowa brow xenna Laminacja brwi thuya Podologia

NOWOŚCI

design & code: LemonArt.pl