EN PL
+ 48 517 086 187

Poznaj nas


Monika Kupis

Wykształcenie
Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy. Doświadczenie i umiejętności zdobywała, pracując w renomowanych gabinetach kosmetycznych w Polsce i zagranicą.

Specjalizacja
Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, masażu relaksacyjnym i zabiegach antycellulitowych, pedicure, manicure .

O sobie
Praca jest moją pasją, dlatego największą satysfakcję sprawia mi uśmiech zadowolonej klientki i pozytywne komentarze goszczących u nas pań. Regularnie odwiedzam targi oraz uczestniczę w sympozjach kosmetycznych, by móc oferować w salonie najbardziej efektywne i nowoczesne zabiegi. Być zawsze na czasie to obowiązek w moim zawodzie.
 
 


Kamila Wójciuk 

 
Wykształcenie
Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Specjalizacja
Jej ulubione zabiegi to złuszczanie kwasami, oksybrazja, dermapen oraz mezoterapia igłowa. Specjalizuje się w depilacji pastą cukrową oraz zabiegach manicure i pedicure.

O sobie
Uważam, że zadbana skóra, dłonie czy stopy są wizytówką każdej z nas. Jak wydobyć piękno drzemiące w kobiecie? Nieodzowna okazuje się odpowiednia pielęgnacja, najlepiej profesjonalna. Wizyta w salonie kosmetycznym to czas zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Dlatego staram się dbać o to, aby wszystkie klientki czuły się u nas wyjątkowo. 
 

  Anna Łapko


Wykształcenie
Technik usług kosmetycznych, absolwentka Policealnej Szkoły Cosinus w Gdańsku

Specjalizacja
Oferuje klientką perfekcyjny manicure i pedicure hybrydowy, stylizację brwi, lifting i botox rzęs . Oczyszczanie manualne i pielęgnacja twarzy, body wrap, żelazko anyucellulitowe to zabiegi, które również wykonuje.

O sobie
Z uwagą śledzę trendy i nowinki na rynku kosmetyczny. Podnoszę swoje umiejętności u najlepszych specjalistów tak by oferować usługi najwyższej jakości. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do klienta, wysłuchanie jego potrzeb i sprostanie jego oczekiwaniom.

Paulina Pieńkowska

Wykształcenie

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie w Olsztynie, zdobyła również tytuł technika usług kosmetycznych. Dodatkowe umiejętności uzyskała na kursach stylizacji paznokci oraz przedłużania rzęs.

Specjalizacja
Stylizacja paznokcji i artystyczne zdobienia to to co najbardziej lubi w swojej pracy. Wykonuje również aplikacje rzęs metodą 1:1, metody objetosciowe oraz lifting rzęs i stylizację brwi.

O sobie
Praca jest moją pasją. Z przyjemnością zdobywam nowe doswiadczenia by oferować usługi zgodnie z najnowszymi trendami. 

Natalia Kohana
 
 Wykształcenie
Z wykształcenia psycholog z zamiłowania stylistka paznokci i podolog. Kreatywna i utalentowana plastycznie rozwija swoje umiejętności na szkoleniach i       warsztatach. 

 Specjalizacja
 Stylizacja paznokci metodą żelowa oraz poliżelową. Wykonuje również manicure hybrydowy, pedicure kwasowy mavex zabiegi podologiczne

 O sobie
Śledzę z uwagą nowinki w branży beauty.  Szczególnie interesują mnie awangardowe kształty paznokci oraz nowości w zdobieniu. Dbam oto aby moja praca spełniała najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa klienta.    
Elwira Wysocka
     
Wykształcenie
Absolwentka Wyższej  Szkoły Zdrowia w Gdańsku, kierunku kosmetologia. Ukończyła takie kursy jak : manicure i pedicure hybrydowy, lifting i laminacja rzęs. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Polsce i zagranica.

Specjalizacja
Interesuje się szczególnie pielęgnacją cery trądzikowej nastolatków jak i osób dojrzałych. Zgłębia różne techniki masażu twarzy oraz ciała.
 
O sobie
Rozpoczynam spotkanie z moimi klientami od rozmowy i szczegółowego wywiadu aby wybrać dla nich najlepsza terapie w gabinecie oraz pielęgnacje domową. Zadowolenie klientów i poprawa wyglądu ich cery daje mi ogromną satysfakcję.
 
 

OFERTA

Pielęgnacja twarzy Kosmetologia estetyczna Dermapen - mikronakłucia Modelowanie sylwetki - zabiegi antycelulitowe Pielęgnacja dłoni - manicure Pielęgnacją stóp - pedicure Depilacja Stylizacja brwi lifting rzęs Laminowanie rzęs i lash botox Henna pudrowa brow xenna Laminacja brwi thuya Podologia

NOWOŚCI

design & code: LemonArt.pl